Sve piše
Krešimir Mišak

Sve piše u novinama

(... a ponešto i ne)
Cijena: 20,00 €

Putovanje kroz vijesti okosnica je, kičma ove knjige, od koje se živci granaju na razne strane. Možemo reći da knjiga predstavlja moje osobno putovanje kroz temu urote. No, pretpostavljam da može imati smisla i onima koji prvi put čuju za sve to, jer se u najvećoj mjeri bavi stvarima koje svakodnevno vidimo oko sebe, tu u Hrvatskoj, a ne u Americi ili Velikoj Britaniji ili Aziji, i koje se tiču našeg svakodnevnog života. Uostalom, i Europska Unija nam je sve bliža, a i mnogi segmenti društva već direktno ili indirektno počinju osjećati utjecaj uvođenja 'pravne stečevine EU'.

Zapravo, odlučio sam testirati tu fantastičnu priču o uroti i promatrajući svijet oko sebe vidjeti zbiva li se doista. Što sam ustanovio? Odgovor naslućujete. Da je bio negativan, to bih vam javio SMS-om sadržaja 'ali clear'. Ovako, svoje sam dojmove nabacao u ovoj knjizi. Ona predstavlja tek djelić djelića slagalice, većim dijelom baš onaj koji se tiče nas u Hrvatskoj, ali sam se potrudio ipak biti što informativniji na ovo malo stranica. Novine su zapravo odličan izvor informacija. Sve piše u njima, kad stavite prave naočale.

O proizvodu

Format: 15,5×23 cm
Uvez: meki
Broj stranica: 348
Biblioteka: -
Izdavač: TELEdisk
Izdanje: 2022.
ISBN: 9789537039882