Srce moje i tvoje
Majda Rijavec, Dubravka Miljković

Srce moje i tvoje u ljubavi stoje

Cijena: 15,93 €

Trenutno nedostupno
Za više informacija molimo kontaktirajte nas na +385 1 4846 197 ili knjizara@planetopija.hr

Što je ljubav? Je li to tek intenzivniji osjećaj sviđanja ili pak neko potpuno drugačije stanje? Postoje li različiti tipovi ljubavi ili je to zapravo isti osjećaj u različitim pakiranjima? Vole li svi ljudi na isti način? Kakva je prava ljubav? Vjerojatno ste i sami kvalificirani odgovarati na ova pitanja, ali kako je ovo naša knjiga, nema vam druge no pročitati što mi o tome imamo za napisati.

Posve je sigurno da je ljubav vrlo složen fenomen koji se javlja u mnoštvu oblika i iskazuje u mnogim odnosima. Mi ćemo ovdje pisati samo o romantičnoj ljubavi i njezinim varijacijama. Nećemo pisati o roditeljskoj ljubavi, ljubavi prema domovini, bogu, naciji, nogometu, hrani, novcu, zalascima sunca i sl. - osim ako to nije u izravnoj vezi s romantičnom ljubavlju. Također, ovo nije plod pjesničkoga nadahnuća (za to uopće nemamo smisla) već rezultat prakse - nešto osobne no ponajviše stručne i - kopanja po psihologijskoj literaturi.

O proizvodu

Format: 16,5×23,5 cm
Uvez: meki
Broj stranica: 223
Biblioteka: -
Izdavač: IEP
Izdanje: 2002.
ISBN: 953-972820-0-7