Umijece zivljenja i umiranja

Umijeće življenja i umiranja

Cijena: 17,92 €

Kako biste u potpunosti prihvatili život, morate prihvatiti i smrt. ''Postoji li život nakon smrti?'' ''Ako odbacim svoja vjerovanja, čega ću se držati u trenutku smrti?'' ''Često me preplavi nevjerojatna tuga jer moram napustiti ovaj život. Što mi je činiti?'' ''Nedavni posjet doktoru me iznenadio viješću da ću umrijeti u skoroj budućnosti. Kako da reagiram slavljem, kao što ti predlažeš?'' Osho odgovara na ova i mnoga druga pitanja osobama koje privlači tema smrtnosti, kao i onima koji se suočavaju sa svojim neminovnim krajem. On ne pokazuje samo kako je naš strah od smrti baziran na krivom tumačenju njegove prirode; on također pokazuje kako je umiranje odlična prilika za unutarnji rast i kako je smrt zapravo najsvetiji misterij. Nijedan autor se nije približio proučavanju ovog najznačajnijeg događaja u ljudskom životu sa takvom dubinom, jasnoćom, suosjećanjem i, iznad svega, humorom.

O proizvodu

Format: 16,5x24 cm
Uvez: meki
Broj stranica: 247
Biblioteka: -
Izdavač: Harša
Izdanje: 2019.
Prevoditelj: Marko Šilobod
ISBN: 978-953-7907-47-1

Upoznaj autora

Osho je jedan od najprovokativnijih i najinspirativnijih duhovnih učitelja dvadesetog stoljeća, poznat po svom revolucionarnom doprinosu nauci o unutrašnjoj transformaciji. Utjecaj njegovih učenja nastavlja rasti, dotičući ljude svih godina, u bukvalno svakoj zemlji svijeta, koji su krenuli u potragu.