Knjiga za nesavršene roditelje
Irina Mlodik

Knjiga za nesavršene roditelje

Cijena: 14,60 €

Trenutno nedostupno
Za više informacija molimo kontaktirajte nas na +385 1 4846 197 ili knjizara@planetopija.hr

U svojem stručnom radu dječjeg psihologa vidjela sam mnogo dječjih očiju, razgovarala s ogromnim brojem roditelja, slušala bezbroj dječjih priča iz usta već odrasle djece i tada mi je postalo kristalno jasno koliki jaz dijeli ta dva univerzuma - svijet odraslih i svijet djece.

Upravo ta provalija vrlo često jednima i drugima ne dopušta osjetiti radost zajedničkog postojanja, komplicira život i sakati sudbine. I to ne zato što s djecom ili roditeljima nešto nije u redu. Oni naprosto premalo znaju jedni o drugima, često govore različitim jezicima i nisu uvijek spremni čuti glas drugog univerzuma. Roditelji žele poznavati i voljeti svoju djecu.

Ta vrlo jednostavna misao potakla me je da napišem knjigu u kojoj bih odraslima mogla ispričati sve što znam o dječjem svijetu. Zašto? Zato da roditeljstvo ne postane užas i teret, a djetinjstvo niz uvreda i poniženja. Zato da se iz naraštaja u naraštaj ne ponavljaju roditeljske i dječje sudbine, da bi svako novorođenče koje stigne na ovu Zemlju dobilo priliku ispisati vlastiti život "na slobodnu temu".

O proizvodu

Format: 15,5x23 cm
Uvez: meki
Broj stranica: 176
Izdavač: Planet Zoe
Izdanje: 2011.
ISBN: 978-953-7685-24-9