Kako postati i ostati nesretan
Majda Rijavec, Dubravka Miljković

Kako postati i ostati nesretan?

Cijena: 15,93 €

Trenutno nedostupno
Za više informacija molimo kontaktirajte nas na +385 1 4846 197 ili knjizara@planetopija.hr

-O čemu sad pišete? - već je uobičajeno pitanje koje nam postavljaju prijatelji, poznanici i nepoznanici. O tome kako postati i ostati nesretan, odgovaramo, uz dodatak kako je ovo ne ipak u zagradama, no to, obično, više nitko i ne čuje.
- A, i ja bih o tome mogla (mogao) napisati knjigu! - vrlo je uobičajen komentar. To vjerujemo. Zato smo se mi ipak požurile. No to vas ne treba obeshrabriti! Još ne tako davno, vjerovalo se da većinu emocionalne patnje uzrokuje samo desetak iracionalnih ideja! Kad se to počelo malo bolje istraživati, a i zahvaljujući činjenici da se puno ljudi smatra ilustriranim udžbenikom iracionalnih vjerovanja, došlo se do vrlo racionalnog zaključka: tih je vjerovanja na tisuće. Mi smo izabrale tek dio onih najčešće spominjanih. Naravno, ako ste odlučili biti nesretni, dovoljno će vam biti da iz ovoga našeg izbora odaberete njih par i posvetite se njihovoj detaljnijoj razradi i praktičnoj primjeni. Ako vam ne uspije od prve - trudite se dalje. Reklamacije ne primamo.

O proizvodu

Format: 16,5×23,5 cm
Uvez: meki
Broj stranica: 217
Biblioteka: -
Izdavač: IEP
Izdanje: 2004.
ISBN: 953-97820-9-0